Sport || Osiągnięcia

Nazwa zawodów Dyscyplina Miejsce
2016/2017
Warszawska Olimpiada Młodzieży Siatkówka Chłopców 6
Mistrzostwa Dzielnicy Pływanie Chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Pływanie Dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Badminkton Chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Badminkton Dziewczą 1
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka siatkowa Chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka siatkowa Dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka Chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka Dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis Stołowy Dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis Stołowy Chłopców 3
Warszawska Olimpiada Młodzieży Unihokej Dziewcząt 3
Warszawska Olimpiada Młodzieży Unihokej Chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej Dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej Chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt 1
Warszawska Olimpiada Młodzieży Sztafeta dziewcząt 7
Mistrzostwa dzielnicy Piłka ręczna chłopców 2
2015/2016
Warszwska Olimpiada Młodzieży Badminkton chłopców 6
Mistrzostwa Dzielnicy Badminkton chłopców 1
56 turniej gminny gramy o „Złotą Piłkę” imienia Aleksandra Zaranka 56 turniej „Piłka nożna 1
Warszawska Olimpiada Młodzieży Unihokej Chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej chłopców 1
Warszawska Olimpiada Młodzieży Sztafeta przełajowa chłopców 7
Warszawska Olimpiada Młodzieży Sztafeta przełajowa dziewcząt 7
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka nożna dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka nożna chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka ręczna chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej dziewcząt 1
Warszawska Olimpiada Młodzieży Unihokej dziewcząt 6
2014/2015
Mistrzostwa Dzielnicy Pływanie chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Pływanie dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Dwubój nowoczesny chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Dwubój nowoczesny dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Lekkoatletyka chłopców 1
55 turniej gminny gramy o „Złotą Piłkę” imienia Aleksandra Zaranka 55 turniej „Piłka nożna 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 1
Warszawska Olimpiada Młodzieży Koszykówka chłopców 5
Mistrzostwa Warszawy Unihokej chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Sztafeta przełajowa dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka ręczna chłopców 1
Warszawska Olimpiada Młodzieży Koszykówka chłopców 5
Mistrzostwa Warszawy Piłka ręczna chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka nożna dziewcząt 3
Mistrzostwa Dzielnicy Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Indywidualne biegi przełajowe chłopców 1
2013/2014
XV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży szkolnej Sztafeta chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Lekkoatletyka chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Pływanie dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Pływanie chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis Stołowy dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis Stołowy chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka dziewcząt 3
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewcząt 3
Mistrzostwa Dzielnicy Sztafeta chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Sztafeta dziewcząt 1
Warszawska Olimpiada Młodzieży Sztafeta chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka ręczna chłopców 3
2012/2013
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewcząt 2
Mistrzostwa Mazowsza Drużynowe szachy szybkie 3
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka Chłopców 2
53 turniej gminny gramy o „Złotą Piłkę” imienia Aleksandra Zaranka Piłka Nożna 1
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewcząt 3
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Sztafetowe biegi przełajowe chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka nożna chłopców 1
2011/2012
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka siatkowa dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka siatkowa chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy dziewcząt 1
Mistrzostwa Mazowsza Szachy drużynowe 1
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka nożna chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewcząt 2
2010/2011
Mistrzostwa Dzielnicy Unihock dziewcząt 3
Mistrzostwa Dzielnicy Unihock chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Pływanie dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzienicy Pływanie chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka siatkowa dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka siatkowa chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka nożna chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Sztafety przełajowe dziewcząt 3
Mistrzostwa Dzielnicy Sztafety przełajowe chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe chłopców 3
2009/2010
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka dziewcząt 1
Mistrzostwa Mazowsza Szachy drużynowe 6
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy chłopców 3
Warszawska Olimpiada Młodzieży Koszykówka dziewcząt 4
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 3
Warszawska Olimpiada Młodzieży Piłka nożna chłopców 11
Mistrzostwa Dzielnicy Piłka nożna chłopców 1
Warszawska Olimpiada Młodzieży Sztafety przełajowe chłopców 8
Mistrzostwa Dzielnicy Sztafety przełajowe chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewcząt 1
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej dziewcząt 3
2008/2009
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stolowy chlopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka chlopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Szachy chlopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Plywanie druzynowe chlopców 1
Warszawska Olimpiada Młodziezy Plywanie druzynowe chlopców 8
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka dziewczat 2
Warszawska Olimpiada Młodziezy Sztafeta chlopców 8
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe chlopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stolowy dziewczat 1
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej chlopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej dziewczat 3
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewczat 3
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chlopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewczat 2
2007/2008
Mistrzostwa Dzielnicy Szachy chlopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej chlopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej dziewczat 3
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe 1
Mistrzostwa Dzielnicy Plywanie druzynowe chlopców 1
Warszawska Olimpiada Młodziezy Plywanie druzynowe chlopców 4
Mistrzostwa Dzielnicy Plywanie dziewczat 2
Mistrzostwa Dzielnicy Dwubój dziewczat 2
Mistrzostwa Dzielnicy Dwubój chlopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stolowy chlopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewczat 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chlopców 3
Warszawska Olimpiada Młodziezy Koszykówka dziewczat 2
Mazowieckie Igrzyska Młodziezy Szkolnej Koszykówka dziewczat 4
Turniej Streetball Koszykówka dziewczat 1
Turniej Trio-basket Koszykówka dziewczat 1
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka dziewczat 1
Warszawska Olimpiada Młodziezy Siatkówka dziewczat 6
2006/2007
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe chlopców 1
Warszawska Olimpiada Młodziezy Sztafeta chlopców 6
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewczat 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stolowy chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stolowy II zespól 3
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stolowy dziewczat 3
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej dziewczat 2
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Dwubój dziewczat 3
Mistrzostwa Dzielnicy Dwubój chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Drużynowe plywanie chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewczat 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewczat II zespól 2
Warszawska Olimpiada Młodziezy Koszykówka dziewczat 7
Turniej Koszykówki Dziewczat na Ukrainie – Chocim 2007 Koszykówka Dziewczat 3
2005/2006
Mistrzostwa Dzielnicy Plywanie Drużynowe chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stolowy chłopców 1
Ochocka Liga Koszykówki Koszykówka chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewczat (I zespól) 1
Warszawska Olimpiada Młodziezy Koszykówka dziewczat 10
Mistrzostwa Dzielnicy Dwubój dziewczat 2
2004/2005
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka chłopców 1
Warszawska Olimpiada Młodziezy Siatkówka chłopców 3
Mazowieckie Igrzyska Młodziezy Szkolnej Siatkówka chłopców 4
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stolowy chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stolowy dziewczat 2
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewczat 2
Mistrzostwa Dzielnicy Plywanie Drużynowe dziewczat 3
Turniej Streetballa Koszykówka chłopców 3
Turniej Koszykówki chłopców o puchar „Komorowa” Koszykówka chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka dziewczat 2
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 2
2003/2004
Mistrzostwa Dzielnicy Dwubój chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Dwubój dziewczat 1
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Plywanie Drużynowe chłopców 2
Turniej Pilki Noznej chłopców „Odda w Europie” Pilka nozna 1
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis chłopców 3
Ochocka Liga Koszykówki chłopców Koszykówka chłopców 4
2002/2003
Mistrzostwa Dzielnicy Badminton chłopców (Debski, Gietka) 1
Warszawska Olimpiada Młodziezy Badminton chłopców 1
Drużynowe Mistrzostwa Dzielnicy Szachy chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Badminton dziewcząt 1
Ochocka Liga Koszykówki Koszykówka chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewcząt 3
Gimnazjalna Liga Koszykówki „Gierka” Koszykówka chłopców 3
Turniej Streetballa chłopców „Zlota Iglica” Koszykówka chłopców 1
Mistrzostwa Dzielnicy Biegi przełajowe dziewcząt 3
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 3
2001/2002
Mistrzostwa Dzielnicy Badminton chłopców (Debski, Gietka) 1
Warszawska Olimpiada Młodziezy Badminton chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Dwubój nowoczesny dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Pilka reczna chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Drużynowe plywanie chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Pilka nożna dziewcząt 3
2000/2001
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej dziewcząt 1
Warszawska Olimpiada Młodziezy Unihokej dziewcząt 7
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka dziewcząt 2
Mistrzostwa Dzielnicy Tenis stołowy chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej chłopców 3
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka chłopców 3
1999/2000
Mistrzostwa Dzielnicy Koszykówka chłopców 2
Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka chłopców 1