Wyniki II etapu Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów

Do III etapu OIG zakwalifikowały się następujące osoby:

  1. Jan Kolipiński  kl. 1e
  2. Jonasz Aleszkiewicz kl.  2c
  3.  Mikołaj Bulge kl. 2e
  4.  Dominik Wawszczak kl. 2e
  5.  Michał Pietrzak kl. 3a
  6.  Aleksander Tudruj kl. 3b
  7.   Kamil Tokarski kl. 3b
  8.  Antoni Wiśniewski kl. 3d
  9.  Andrzej Radzimiński kl. 3e
  10.  Jowita Drozdowicz kl. 3e
  11.  Joanna Wojciechowska kl. 3e
  12.  Jakub Piotrowicz kl. 3e

Do III etapu zawodów drużynowych zakwalifikowali się:

  1. Maria Śmigielska kl. 3d
  2.  Krzysztof Wodnicki kl. 3d
  3.  Antoni Wiśniewski kl. 3d
  4.  Joanna Wojciechowska kl. 3e

Serdecznie gratulujemy!

XII Olimpiada Matematyczna Juniorów

Z ogromną przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczniów w XII Olimpiadzie Matematycznej Juniorów:

laureaci I stopnia:
Stanisław Hauke (3e)
Jakub Piotrowicz (3e)

laureaci II stopnia:
Adam Barański (3c)
Joanna Wojciechowska (3e)

laureaci III stopnia:
Igor Kamiński (3d)
Dominik Wawszczak (2e)
Antoni Wiśniewski (3d)

finaliści:
Jowita Drozdowicz (3e)
Julianna Janaszek (3e)
Kacper Krawiec (2d)
Michał Pastuszak (2e)
Michał Pietrzak (3a)
Kornel Sikora (2e)
Piotr Sypuła (3d)
Maria Śmigielska (3d)
Agata Taranienko (3d)
Krzysztof Wodnicki (3d)

Ponadto Stanisław Hauke będzie reprezentował Polskę na Czesko-Polsko-Słowackich Zawodach Matematycznych Juniorów.

Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Do finału Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:

Adam Barański (3c)
Jowita Drozdowicz (3e)
Stanisław Hauke (3e)
Julianna Janaszek (3e)
Igor Kamiński (3d)
Kacper Krawiec (2d)
Michał Pastuszak (2e)
Michał Pietrzak (3a)
Jakub Piotrowicz (3e)
Kornel Sikora (2e)
Piotr Sypuła (3d)
Maria Śmigielska (3d)
Agata Taranienko (3d)
Dominik Wawszczak (2e)
Antoni Wiśniewski (3d)
Krzysztof Wodnicki (3d)
Joanna Wojciechowska (3e)

Serdecznie gratulujemy!

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W dniu 10.02.2017r. (piątek) z okazji nadchodzących walentynek odbył się w naszej szkole Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Uczniowie nagrodzeni:

I miejsce
Zuzanna Pstrągowska kl. 3e

II miejsce
Marta Mękarska kl. 3e
Maja Krzepkowska i Zofia Gajczyk kl. 3e

III miejsce
Filip Tulczyński kl.3e

Uczniowie wyróżnieni
Aleksandra Wrona kl. 3d
Belgutei Tsevegmed kl. 3e

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Konkursu Matematycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2016/17 laureatami Konkursu Matematycznego, organizowanego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty zostali:

Adam Barański (3c)
Jowita Drozdowicz (3e)
Stanisław Hauke (3e)
Igor Kamiński (3d)
Michał Pietrzak (3a)
Jakub Piotrowicz (3e)
Dominik Wawszczak (2e)
Antoni Wiśniewski (3d)
Krzysztof Wodnicki (3d)
Joanna Wojciechowska (3e)

Natomiast tytuł finalisty tego konkursu uzyskali:
Bogdan Błędziński (2e)
Maria Śmigielska (3d)

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Konkursu Polonistycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2016/17 laureatami Konkursu Języka Polskiego, organizowanego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty zostali Maria Śmigielska (kl. 3d) i Karol Furmanek (kl. 2d), a finalistami Aleksandra Wrona (kl. 3d) , Ida Wyżyńska (kl. 3d) i Agnieszka Wardak (2d).

Serdecznie gratulujemy!