Wyniki Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Do 2 etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów zakwalifikowały się następujące osoby:

Olczak Anna 1d
Furmanek Karol 2d
Krawiec Kacper 2d
Michalski Partyk 2d
Wałachowska Marta 2d
Wawszczak Dominik 2e
Błędziński Bogdan 2e
Bulge Mikołaj 2e
Pastuszak Michał 2e
Sikora Kornel 2e
Zając Jan Jakub 2e
Chełstowski Mateusz 3a
Pietrzak Michał 3a
Barański Adam 3c
Ryłow Jakub Jan 3c
Ryłow Krzysztof 3c
Andryszkiewicz Aleksandra 3d
Czaplicka Irena 3d
Janaszek Julianna 3d
Janik Michał 3d
Kamiński Igor 3d
Kowalski Tomasz 3d
Kwiecińska Julia 3d
Majchrzak Marcelina 3d
Milke Mikołaj 3d
Phan Thi Diem Quynh 3d
Polakowski Mateusz 3d
Ponulak Zofia 3d
Sypuła Piotr 3d
Śmigielska Maria 3d
Taranienko Agata 3d
Węglicka Natalia 3d
Wiśniewski Antoni 3d
Wodnicki Krzysztof 3d
Wójcik Bartłomiej 3d
Drozdowicz Jowita 3e
Hauke Stanisław 3e
Janiuk Emilian 3e
Klukowski Piotr 3e
Majkusiak Franciszek 3e
Niemyjski Marcin 3e
Owczarek Jakub 3e
Pawłowski Krzysztof 3e
Pieńkosz Marta 3e
Piotrowicz Jakub 3e
Radzimiński Andrzej 3e
Tsevegmed Belgutei 3e
Wojciechowska Joanna 3e

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Konkursu Chemicznego

Do II etapu Konkursu Chemicznego zakwalifikowały się następujące osoby:

  1. Jowita Drozdowicz 3e
  2. Matylda Pawlicka 3e
  3. Marta Pieńkosz 3e
  4. Zuzanna Pajączek 3e
  5. JoannaTambor 3e
  6. Mira Wróblewska 3e
  7. Aleksandra Andryszkiewicz 3d
  8. Zofia Ponulak 3d
  9. Matylda Mianowska 3d
  10. Mateusz Polakowski 3d
  11. Piotr Sypuła 3d
  12. Jakub Hupka 3a
  13. Mateusz Chełstowski 3a
  14. Michał Brzozowski 3a
  15. Michał Pietrzak 3a
  16. Michał Gardoliński 3c
  17. Antoni Paśniewski  3c
  18. Marta Wałachowska 3c
  19. Patryk Michalski 2d
  20. Maciej Lewkowicz 2d
  21. Bogdan Błędziński 2e

Serdecznie gratulujemy!

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów organizowanego przez PSNJN zakwalifikowały się następujące osoby:

  1. Helena Święcicka 1d
  2. Jan Adamkowski 1d
  3. Aleksandra Kacprzyk 2b
  4. Karol Furmanek 2d
  5. Patryk Michalski 2d
  6. Maciej Sudoł 2d
  7. Artur Szadkowski 2e
  8. Jan Zając 2e
  9. Michał Brzozowski 3a
  10. Jakub Ryłow 3c
  11. Marcel Kajzer 3d
  12. Mateusz Polakowski 3d
  13. Maja Krzepkowska 3e
  14. Radosław Wielicki 3e
  15. Belgutei Tsevegmed 3e
  16. Dominika Niemyjska 3e
  17. Zuzanna Pajączek 3e

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Konkursu Matematycznego

Do II etapu Konkursu Matematycznego zakwalifikowały się następujące osoby:

  1.  Jowita Drozdowicz 3e
  2.  Michał Pietrzak 3a
  3.  Joanna Wojciechowska 3e
  4.  Adam Barański 3c
  5.  Julianna Janaszek 3d
  6.  Igor Kamiński 3d
  7.  Mateusz Polakowski 3d
  8.  Mikołaj Milke 3d
  9. Antoni Wiśniewski 3d
  10.  Marcin Niemyjski 3e
  11.  Jakub Piotrowicz 3e
  12.  Aleksandra Andryszkiewicz 3e
  13.  Stanisław Hauke 3e
  14. Alicja Jaźwińska 3e
  15.  Michał Janik 3d
  16.  Natalia Węglicka 3d
  17.  Maria Śmigielska 3d
  18.  Mira Wróblewska 3e
  19.  Joanna Tambor 3e
  20.  Agata Taranienko 3d
  21. Krzysztof Wodnicki 3d
  22.  Kornel Sikora 2e
  23.  Dominik Wawszczak 2e
  24.  Bogdan Błędziński 2e
  25. Tomasz Basiński 2d
  26.  Karol Furmanek 2d
  27.  Zuzanna Paluchowska 2e
  28.  Michał Pastuszak 2e

Serdecznie gratulujemy!