Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Do finału Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:

Adam Barański (3c)
Jowita Drozdowicz (3e)
Stanisław Hauke (3e)
Julianna Janaszek (3e)
Igor Kamiński (3d)
Kacper Krawiec (2d)
Michał Pastuszak (2e)
Michał Pietrzak (3a)
Jakub Piotrowicz (3e)
Kornel Sikora (2e)
Piotr Sypuła (3d)
Maria Śmigielska (3d)
Agata Taranienko (3d)
Dominik Wawszczak (2e)
Antoni Wiśniewski (3d)
Krzysztof Wodnicki (3d)
Joanna Wojciechowska (3e)

Serdecznie gratulujemy!

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W dniu 10.02.2017r. (piątek) z okazji nadchodzących walentynek odbył się w naszej szkole Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Uczniowie nagrodzeni:

I miejsce
Zuzanna Pstrągowska kl. 3e

II miejsce
Marta Mękarska kl. 3e
Maja Krzepkowska i Zofia Gajczyk kl. 3e

III miejsce
Filip Tulczyński kl.3e

Uczniowie wyróżnieni
Aleksandra Wrona kl. 3d
Belgutei Tsevegmed kl. 3e

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Konkursu Matematycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2016/17 laureatami Konkursu Matematycznego, organizowanego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty zostali:

Adam Barański (3c)
Jowita Drozdowicz (3e)
Stanisław Hauke (3e)
Igor Kamiński (3d)
Michał Pietrzak (3a)
Jakub Piotrowicz (3e)
Dominik Wawszczak (2e)
Antoni Wiśniewski (3d)
Krzysztof Wodnicki (3d)
Joanna Wojciechowska (3e)

Natomiast tytuł finalisty tego konkursu uzyskali:
Bogdan Błędziński (2e)
Maria Śmigielska (3d)

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Konkursu Polonistycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2016/17 laureatami Konkursu Języka Polskiego, organizowanego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty zostali Maria Śmigielska (kl. 3d) i Karol Furmanek (kl. 2d), a finalistami Aleksandra Wrona (kl. 3d) , Ida Wyżyńska (kl. 3d) i Agnieszka Wardak (2d).

Serdecznie gratulujemy!

 

Wyniki Konkursu Historycznego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2016/17 finalistami Konkursu Historycznego, organizowanego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty zostali Jakub Adamski (kl. 3c), Zofia Ponulak (kl. 3d ), Patryk Michalski (kl. 2d).

Serdecznie gratulujemy!